roen

Școala Gimnazială Lețcani, jud. Iași

Șahul - sportul minții

În data de 2 noiembrie a avut loc la Școala Gimnazială „Isaia Teodorescu” Cogeasca ediția a V-a a concursului de șah. Au participat 110 elevi din următoarele școli:

Școala Gimnazială „Costache Antoniu” Țigănași, Școala Gimnazială Ruși, Școala Gimnazială Satu Nou, Școala Gimnazială „D. Sturdza” Popești, Școala Gimnazială „AL.I.Cuza” Podu Iloaiei, Școala profesională Coarnele Caprei, Școala Gimnazială Lețcani, Școala Gimnazială Cȃrniceni, Școala Gimnazială Sinești, Școala Gimnazială „I.Teodorescu” Cogeasca, Școala Gimnazială Heleșteni, Școala Gimnazială Hărpășești, Școala Gimnazială Kogălniceanu, Școala Primară Cucuteni, Școala Gimnazială Erbiceni, Școala Gimnazială Țuțora, Școala Gimnazială Munteni.

 

Coordonatori ai proiectului:

prof. Găbăroi Dorin

prof. Borș Emil

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10